Thursday, February 8, 2007

Fellatio – marzenie mężczyzny!

Fellatio – marzenie mężczyzny!

Do mężczyzny zbliża się przepiękna kobieta. Jej rozchylone i nabrzmiałe czerwienią usta wabią go. Mężczyzna zaczyna ją całować. Pieszczoty stają się coraz śmielsze. Nagle ona klęka przed nim, całuje jego brzuch i jednocześnie rozpina mu spodnie. Po chwili jego męskość dumnie sterczy na wysokości jej twarzy. Kobieta zaczyna delikatnie gładzić ów najdelikatniejszy z męskich członków i...

Ona nie chce

Kobiety nie zawsze chcą zaspokajać mężczyzn w ten sposób. Może się to wiązać ze stereotypami dotyczącymi seksu, które zostały zbudowane w okresie dorastania. Wiele kobiet traktuje seks jako coś przyjemnego, ale zarazem „złego w swojej naturze”. Z jednej strony seks jest jedynie narzędziem, które służy prokreacji, z drugiej jest czymś przyjemnym, ale obwarowanym moralnymi przykazaniami. Z tego powodu niektóre kobiety godzą się jedynie na pewne „dobre”, lub raczej „mniej grzeszne” formy seksu. Jako przykład należy tu podać pozycję klasyczną, którą w Polsce nazywa się nawet pozycją „po bożemu”. Tabu innych form seksu może być tak duże, że już samo wyobrażenie ich sobie sprawia, że kobieta odczuwa wstręt. Dlatego panowie powinni zrozumieć, że kobieca niechęć w stosunku do seksu oralnego nie musi być podyktowania złośliwością czy zwykłym kaprysem, ale bywa czymś głęboko zakorzenionym w kobiecej psychice.

Czy to moja wina?

Czasem winni mogą być sami mężczyźni. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że wszelkie „podchody” do seksu oralnego może zniweczyć brak higieny ze strony mężczyzny. Panowie, jeśli chcecie być: całowani, ssani i lizani, tam gdzie lubicie, to koniecznie zadbajcie o swój smak i zapach. I bynajmniej nie chodzi tu tylko zapoznanie swojego "instrumentu" z wodą i mydłem. Zły smak spermy może być spowodowany niewłaściwą dietą, paleniem papierosów i ulubionym afrodyzjakiem Polaków – alkoholem. Oczywiście nie namawiamy was na wegetarianizm, ale podobno owocowa dieta w dużym stopniu potrafi wpłynąć na wasz smak. Oczywiście znajdą się kobiety, które pomimo wszelkich zabiegów higieniczno-dietetycznych, które zastosujecie i tak nie zechcą „tego” wam zrobić. Cóż, w seksie niczego nie powinno się robić na siłę. Jeśli czujecie, że brak oralnego seksu bardzo mocno rzutuje na jakość waszego związku to zachęcamy was do szczerej rozmowy i odwiedzenia gabinetu seksuologa.

Czy ona nie umie?

Wiele młodych par, lub kochanek, które wcześniej nie próbowały fellatio staje przed szeregiem pytań, których zadanie wiąże się z przełamaniem wpojonego kobietom wstydu. Bo właściwie, od kogo kobiety mają się tego nauczyć? Nie poproszą przecież o wskazówki swoich matek, ani nie zapiszą się na specjalistyczny kurs (chociaż istnieje już szkoła miłości oralnej). Wiele pań korzysta wówczas z porad swoich bardziej doświadczonych koleżanek, lub zagląda na fora internetowe. O to kilka pytań, które zostały przez nas znalezione właśnie na internetowych forach, postaramy się na nie odpowiedzieć.

Jaki jest smak spermy?

Smak i zapach spermy waszego partnera zależy od: jego naturalnych uwarunkowań, od – jak już wspominaliśmy – diety i higieny, od tego czy jest zdrowy (czasem powodem złego zapachu może być infekcja bakteryjna). Trudno jednak odpowiedzieć na pytanie, czy smak spermy się wam spodoba. Jest to bardzo indywidualna sprawa, jednak wiele kobiet lubi posmakować „soków” swojego mężczyzny, a inne z kolei uważają, że smak spermy jest na tyle dobry, że z powodzeniem można ją przełknąć. Są też degustatorki, które smak spermy swojego partnera znają na tyle dobrze, że są w stanie ocenić: czy wczoraj wypił piwo, czy grzecznie czekał na nie, nie zaspokajając się pod ich nieobecność samemu, a nawet: czy jest mocno zestresowany. Jak one to robią? Cóż, praktyka i jeszcze raz, praktyka i... odrobina kobiecej intuicji.

Czy mam mu pozwolić na wytryśnięcie w moich ustach?

To, czy pozwolisz partnerowi na wytryśnięcie w twoich ustach, to już twoja decyzja. Jeśli znasz swojego partnera, ufasz mu i wiesz, że jest zupełnie zdrowy, to możesz się na to zdecydować. Jeśli natomiast jest to przelotna znajomość to uważaj! Wtedy nie decyduj się na seks, a jeśli już nie możesz wytrzymać to koniecznie zażądaj, by on założył prezerwatywę. Możesz też zastosować inne rozwiązanie. Jeśli nie chcesz, żeby on wytrysnął w twoich ustach, bo nie lubisz jego smaku, to wyczuj moment, w którym on będzie szczytował i skieruj wytrysk na swoje piersi. Zobaczysz, że on będzie zachwycony taką formą „rekompensaty”.

Czy on powinien używać prezerwatyw?

Wielu mężczyzn poczuje się zniechęconych twoją prośbą o założenie prezerwatywy, albo wręcz zaczną ci tłumaczyć (jak dziecku), że od tej formy seksu nie możesz zajść w ciążę. Pamiętaj też, że mężczyźni są – wbrew temu, co się stereotypowo o nich mówi – bardzo wrażliwi. Fakt, że nie akceptujesz ich nasienia, może dla nich być równoznaczny z tym, że nie akceptujesz ich „w całości” jako życiowych partnerów. Jeśli jednak uważasz, że nie obejdzie się bez "gumki", to możesz też zastosować pewien fortel. Załóż mu ją sama. Jak? Pobudź go, aż jego członek będzie gotowy do działania, a następnie schwyć czubek prezerwatywy ustami. Potem pochyl się i dotknij jego żołądź tak, jak gdybyś chciała delikatnie go cmoknąć. Następnie rozwiń prezerwatywę dłonią. Pamiętaj, żeby nie uszkodzić prezerwatywy – nie chwytaj jej zębami!

Czy mogę się zadławić, albo zwymiotować?

Cóż – tak, możesz. Na pewno to nastąpi, jeśli nie lubisz „tego” robić, ale zamierzasz się zmusić. Jeśli jednak nie czujesz obrzydzenia, to nic takiego się nie wydarzy. Chyba, że twój partner nie potrafi się opanować i będzie chciał ci „go” wepchnąć do gardła. Owszem takie sztuczki można zobaczyć w wielu filmach pornograficznych, jednak nie oznacza to, że są one konieczne dla męskiej satysfakcji. Wystarczy, że będziesz go pobudzać swoim językiem i ustami. Głębokość, na jaką penis „zanurkuje” w twoich ustach możesz regulować sama. Wystarczy, że go schwycisz dłonią na odpowiedniej wysokości od „główki”.

Czy jemu się to spodoba, czy raczej pomyśli, że jestem zboczona?

Czy on pomyśli, że jesteś zboczona? Zakładamy, że nie jesteś żoną kaznodziei, chociaż i w tym przypadku wydaje nam się, że nie zaszkodzi spróbować. Dlaczego? Bo mężczyźni to uwielbiają! To jedna z ich najczęstszych fantazji. Co więcej, chcą nie tylko czuć ciepło twoich ust i ruch twojego języka. Chcą się rozkoszować widokiem!

Wiele osób uważa, że w seksie oralnym jest coś poniżającego. Czasem sądzą tak sami mężczyźni i dlatego wstydzą się zaproponować swoim partnerkom tę formę pieszczot. A jeśli już dojdzie do „francuskiego pocałunku”, to owi mężczyźni starają się zachować jakieś wyimaginowane łóżkowe konwenanse. Starają się nie obserwować ruchów głowy swojej kochanki, albo sami decydują się na wytrysk poza ustami partnerki. Niektórzy wręcz przepraszają, jeśli tylko niechcący „splamią” swoją kobietę odrobinką spermy. Zazwyczaj robią to wszystko właśnie dlatego, że obawiają się reakcji swoich kobiet. Jesteśmy niemal stuprocentowo pewni, że jeśli się odważysz i zrobisz pierwszy krok, to zapiszesz się złotymi literami w historycznej księdze jego erotycznych podbojów.

Jak to zrobić?

Wiele osób nauczyło się tego, bez podręczników i porad. Podejrzewamy, że wy także nauczycie się tego sami i że sprawi wam to wiele radości. Garść podstawowych rad można zamknąć w kilku zdaniach:

- Uważaj na swoje zęby! Nie gryź, nie żuj napletka itp. Mężczyźni tego nie lubią.

- Używaj posuwistych ruchów. Ssanie i lizanie jest przyjemne, jednak mężczyźni wolą ruch w „tył i w przód” – sam penis jest zbudowany jak tłok!

- Eksperymentuj. Cały czas poszukuj nowych sposobów, wprowadzaj zmiany. Sprawdź nowe pozycje i znajdź jego ulubiony rytm.

- Daj mu popatrzeć! Jeśli chcesz, spójrz mu w oczy. Zobaczysz, że więź wzrokowa z partnerem w trakcie seksu oralnego jest równie ważna jak sam sposób pieszczot.


I pamiętaj. Nie zawsze musisz doprowadzić go do „końca”. Fellatio może stanowić grę wstępną dla innych rodzajów seksu. Nie możesz przecież zupełnie zapomnieć o własnych potrzebach. Niech on się tobie odwdzięczy! Większość mężczyzn czerpie satysfakcję z zaspokajania swojej partnerki językiem. Co prawda, niektórzy nie wiedzą jak się do tego zabrać, ale... to już temat na następny tekst.

Jeśli nie masz pojęcia o podrywaniu lub nie chcesz go mieć. Jeśli nie szukasz wiedzy na temat tego:

* jak skutecznie uwodzić i podrywać kobiety,

* jak zrobić dobre wrażenie,

* jak rozmawiać z kobietami,

* jak odkryć sexualny klucz do kobiecych emocji

* jak sprawić aby kobiety wpatrywały się w Ciebie jak w obraz.

Jeśli ta wiedza Cię nie interesuje, to nie czytaj dalej. Nie zainteresuje Cię praktyczna wiedza dla obecnych lub przyszłych uwodzicieli i podrywaczy, którzy chcą mieć skuteczną wiedzę na temat podrywania i uwodzenia.

Jedyne co Ci grozi gdy wejdziesz to więcej sexu i więcej poznanych kobiet.

Pod żadnym pozorem nie WCHODŹ na tę stronę

JAK PODERWAĆ KOBIETĘ

No comments: